Kenar Bantı

Kenar Bantı / PORTAKAL PVC

PVC (kenar bandı)  en iyi ve en yaygın bilinen termoplastiklerden biridir. Uzun yıllardır PVC kenar bantları mobilya sektöründe birkaç kendini özel kılan sebeplerden dolayı uygulanmaktadır.  Kaliteli malzeme ve mükemmel işleme özelliği bu özel sebeplerden bazılarıdır. Renk çeşitleri konusunda da müşterilerine kişisel zevkleri doğrultusunda gelişmiş bir çeşitlilik sunmaktadır.

Portakal pvc kenar bantları üst sınıf polimerler kullanarak üretim yapmaktadır. Üretiminde kullandığı tüm hammadde ve yardımcı malzemelerin dünya standartlarında, kalite güvencesi olan çevreci maddelerden üretimini devam ettirmektedir.

  • Ahşap Kenar Bantları

    Portakal pvc ahşap kenar bantları ince ve hassas çalışmalar sonucunda ürettiği tüm desenleri itinayla tasarlamıştır. Zengin desen seçeneği ve sağladığı ahenkle üreticilerimizin mükemmel sonuca ulaşmasını sağlamaktadır.

  • Düz Kenar Bantları

    Portakal pvc düz renk kenar bantları, sağladığı renk uyumu canlılığı ve yüzeysel estetiğiyle birlikte mükemmel yapışma özelliğiyle tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Üretim teknolojisi ile farklı ebat ve ölçüler arasındaki farkları da ortadan kaldırmıştır.

  • High Gloss Kenar Bantları

    Portakal pvc high gloss kenar bantları mobilyalara kattığı canlılık ve pürüzsüz yüzey farkı ile mobilyalardaki estetiğin tamamlayıcısı olup tüm dikkatleri üzerine çekmektedir