Akrilik

Akrilik; mutfak tezgâhlarından banyo tezgâhlarına, mobilyadan ışıklandırmaya kadar pek çok ev içi uygulamalarında kullanılan çok yönlü dekoratif bir yüzey malzemesidir. Sizlere sınırsız tasarım seçeneği sunar ve hayallerinizdeki tasarımı gerçekleştirme özgürlüğüne aracılık eder. Akrilik yüzeyler nem, kir ve bakterilere dayanıklı olduğu için sağlıklı bir malzemedir. Akrilik yüzeyler hastaneler, oyun alanları ve yemek alanları gibi mekânlarda kullanılabilecek ideal bir malzemedir.

DuPont CORİAN: DuPont™ Corian® Sert Yüzeyler Yaratıcı Vizyonları Gerçeğe Dönüştürür

Onu oyun. Renklendirin. Isıyla biçimlendirin. DuPont™ Corian® sert yüzeyler hayal ettiğiniz tüm şekilleri alabilir. Dalgalı, neredeyse pürüzsüz, organik biçimler, cesur renk ve yarı şeffaflık efektleri hayal edebildiğiniz her şeyi Corian® ile yaratabilirsiniz

Damga niteliğinde bir DuPont yeniliği olan Corian® gelişmeyi ve ilham kaynağı olmayı sürdürüyor. Olağanüstü derecede çok yönlü bu malzemeyle yaratıcılıkta yeni düzeylere erişmek için DuPont tüm dünyadan tasarımcılar, mimarlar, sanatçılar, hazırlayıcılar ve fabrikatörlerle işbirliği yapıyor. Trendleri belirleyen geniş desen ve renk tonu seçeneği arasından seçim yapın. Hatta kendi özel renklerinizi bile yaratabilirsiniz. Ayrıca Corian® katı yüzeyler her yerde çalışır — sağlık hizmetleri, yiyecek servisi, ağırlama, ofis binaları, okullar ve tabii ki evler konusunda uzmanlaşmış mimarlar ve tasarımcıların tercih ettiği malzemedir.

KARTELA / Dupont